Skubame pranešti, kad Europos Komisijos ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) vykdomame „Mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) fondo projekte“ pasikeitė data nuo kurios bus stabdomas Čekio 1 (IP Scan paslauga) ir Čekio 2 (prekių ženklai ir dizainas) naujų paraiškų priėmimas. Paraiškas šiems čekiams gauti dar bus galima teikti iki 2024 m. liepos 12 dienos darbo dienos pabaigos (vietoj anksčiau numatytos 2024 m. liepos 10 d.).

Planuojama, kad paraiškų Čekiui 1 (IP Scan paslauga), Čekiui 2 (prekių ženklai ir dizainas) ir Čekiui 3 (išradimų patentai) priėmimas vėl bus atnaujintas š.m. rudenį – kviečiame sekti naujienas Valstybinio patentų biuro ir ESINT svetainėse bei socialiniuose tinkluose.

Atkreipiame dėmesį, kad paraiškų priėmimas Čekiui 4, kuris skirtas Bendrijos augalų veislėms, bus vykdomas ir toliau pagal eiliškumo principą, iki šių metų numatytos projekto pabaigos datos – 2024 m. gruodžio 6 d.

Visą aktualiausią informaciją apie MVĮ fondą rasite ESINT svetainėje: https://bit.ly/3Pod9Da, Valstybinio patentų biuro puslapyje bei svetainėje Intelektinė.lt adresu https://intelektine.lt/mvi-2024/.

Dėl papildomos informacijos ar kilus klausimams, kviečiame kreiptis tiesiogiai į ESINT: customercare@euipo.europa.eu arba į Valstybinį patentų biurą: mviprojektas@vpb.gov.lt, telefonu +370 5 278 02 90 ar registruotis nuotolinei konsultacijai internetu https://intelektine.lt/konsultacijos.