Galbūt esate vaizdo žaidimų kūrėjas, norintis tobulinti savo intelektinės nuosavybės žinias?

Naujas Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) projektas, skirtas vaizdo žaidimų kūrėjams, padės gilinti jūsų intelektinės nuosavybės žinias per penkis vaizdo žaidimų kūrimo lygius – nuo ankstyviausių etapų iki žaidimo paleidimo ir tolesnių jo veikimo etapų.

Kiekviename lygyje galima:

  • klausytis PINO tinklalaidžių interviu su pirmaujančiomis žaidimų kompanijomis, kurios dalinasi savo gerąja patirtimi;
  • gauti svarbiausių intelektinės nuosavybės duomenų kiekvienam žaidimo kūrimo etapui naudojant „PowerUps“;
  • užsiregistruoti į asmeninę 45 min. trukmės konsultaciją, kurios metu galėsite gauti intelektinės nuosavybės ekspertų patarimus;
  • bendrauti su žaidimų kūrėjais ir mokytis iš geriausių pasaulio žaidimų kūrėjų, tokių kaip „CD Project Red“, „Green Horse Games“, „Konami, Macula Interactive“, „Tencent ir Riot Games“.

Viena iš projekto dalių – intelektinės nuosavybės klinika (asmeninės konsultacijos), kuri yra sukurta siekiant padėti mažų ir vidutinių įmonių vaizdo žaidimų kūrėjams augti ir geriau suprasti bei valdyti savo intelektinę nuosavybę. Kaip jau buvo minėta, šios klinikos dalis – asmeninės 45 min. trukmės konsultacijos, kurių metu gausite asmeninius patarimus iš intelektinės nuosavybės ekspertų. Tad kviečiame registruotis į asmenines konsultacijas su intelektinės nuosavybės ekspertais vaizdo žaidimų srityje, kurios bus itin naudingos jūsų verslo augimui ir tobulėjimui intelektinės nuosavybės srityje.

Kad galėtumėte išbandyti šį įrankį, kviečiame užpildyti prašymą paspaudus šią nuorodą: https://surveys.wipo.int/s3/IP-Information-Clinics-Videogames.

Nepraleiskite puikios galimybės dalyvauti šiame projekte! Daugiau informacijos rasite čia: https://www.wipo.int/sme/en/videogames.html.