Skubame pranešti, kad nuo 2024 m. liepos 10 d.  Europos Komisijos ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) vykdomame „Mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) fondo projekte“, skirtame padėti Europos Sąjungos šalyse registruotoms MVĮ naudotis savo intelektinės nuosavybės teisėmis bus laikinai stabdomas  Čekio 1 (IP Scan paslauga) ir Čekio 2 (prekių ženklai ir dizainas) naujų paraiškų priėmimas.  

Planuojama, kad paraiškų Čekiui 1 (IP Scan paslauga), Čekiui 2 (prekių ženklai ir dizainas) ir Čekiui 3 (išradimų patentai) priėmimas vėl bus atnaujintas š.m. rudenį, tad kviečiame sekti naujienas Valstybinio patentų biuro ir ESINT svetainėse bei socialiniuose tinkluose. 

Norintys dar šią vasarą pasinaudoti MVĮ fondo projekto teikiamomis kompensacijomis nedelskite ir  suskubkite tai padaryti dabar! 

Atkreipiame dėmesį, kad paraiškų priėmimas Čekiui 4, kuris skirtas Bendrijos augalų veislėms, bus vykdomas ir toliau pagal eiliškumo principą, iki šių metų numatytos projekto pabaigos datos – 2024 m. gruodžio 6 d. 

Visą aktualiausią informaciją apie MVĮ fondą rasite ESINT svetainėje: https://bit.ly/3Pod9Da bei svetainėje Intelektinė.lt adresu https://intelektine.lt/mvi-2024/.  

Dėl papildomos informacijos ar kilus klausimams, kviečiame kreiptis tiesiogiai į ESINT: customercare@euipo.europa.eu arba į Valstybinį patentų biurą: mviprojektas@vpb.gov.lt, telefonu +370 5 278 02 90 ar registruotis nuotolinei konsultacijai internetu https://intelektine.lt/konsultacijos.