Skubame pranešti, kad 2024 m. gegužės 21 d.  atnaujinus paraiškų Čekiui 3 (išradimų patentai) priėmimą Europos Komisijos ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) vykdomame „Mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) fondo projekte“, skirtame padėti Europos Sąjungos šalyse registruotoms MVĮ naudotis savo intelektinės nuosavybės teisėmis gautų paraiškų srautas buvo daug didesnis nei tikėtasi.

Atsižvelgiant į dabartinę padėtį ir likusių lėšų dydį, paraiškų Čekiui 3 (išradimų patentai) priėmimas š.m. birželio viduryje bus stabdomas. Apie tikslią uždarymo dieną informacija bus pateikta artimiausiu metu.

Kviečiame visas Lietuvos mažas ir vidutines įmones ir jų atstovus suskubti ir dar šiais metais pasinaudoti MVĮ fondo projekto teikiamomis galimybėmis patentuojant išradimą.

Plačiau apie šį projektą – Valstybinio patentų biuro svetainėje: https://vpb.lrv.lt/lt/aktualu/2024-m-mvi-fondo-projektas/ ,

Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos svetainėje: https://bit.ly/3Pod9Da bei svetainėje Intelektinė.lt adresu https://intelektine.lt/mvi-2024/.

Dėl papildomos informacijos ar kilus klausimams, kviečiame kreiptis tiesiogiai į ESINT: customercare@euipo.europa.eu arba į Valstybinį patentų biurą: mviprojektas@vpb.gov.lt, telefonu +370 5 278 02 90 ar registruotis nuotolinei konsultacijai internetu https://intelektine.lt/konsultacijos.