Pramoninės nuosavybės Lusofono konferencija

Portugalijos pramoninės nuosavybės institutas kartu su Portugalijos kalbų šalių bendruomene (CPLP) organizuoja pirmąją pramoninės nuosavybės lusofono konferenciją, kuri vyks birželio 23 d. hibridiniu formatu.

Šio renginio metu ne tik portugališkai kalbančių šalių pramoninės nuosavybės biurai, bet ir kitų tarptautinių organizacijų (PINO, EPT, ESINT) atstovai dalinsis savo gerąja patirtimi pramoninės nuosavybės klausimais ir diskutuos apie pramoninės nuosavybės svarbą Lusofono pasaulyje.

Renginio metu bus nagrinėjamos ir aptariamos svarbios temos: intelektinės nuosavybės, kaip atkūrimo ir bendradarbiavimo CPLP įrankio, vaidmuo; intelektinės nuosavybės teisių naudojimas internacionalizacijos strategijoms; kilmės vietos nuorodų ir geografinių nuorodų apsauga; intelektinės nuosavybės svarba mažoms ir vidutinėms įmonėms ir intelektinės nuosavybės reikšmė jauniems verslininkams.

Konferencijos programą rasite čia: Industrial Property Lusophone Conference_23jun22.

Renginys nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti iki birželio 21 d. (imtinai) šiuo el.pašto adresu comunicacao@inpi.pt.

Data

2022-06-23
Baigėsi renginio laikas!

Laikas

11:00 - 19:30

2022 · Visos teisės saugomos.

Privacy Preference Center

Skip to content