Dirbtuvės „Gyvybės mokslai: patentavimas tarptautinėje erdvėje“

METIDA kartu su Lietuvos biotechnologų asociacija ir VilniusTech „LinkMenų fabriku“ kviečia į nemokamą workshopą: „Gyvybės mokslai: patentavimas tarptautinėje erdvėje“, kur diskutuosime apie taip kaip farmacijos, biotechnologijų, medicinos inžinerijos ir kitų gyvybės mokslų idėjos bei atradimai, virsta inovacijomis ir kaip tas inovacijas apsaugoti. Kalbėsime apie intelektinės nuosavybės vaidmenį biotechnologijos srityje: nuo naujos idėjos apsaugos iki tos idėjos komercializavimo ir realizavimo. Intelektinė nuosavybė biotechnologijų srities įmonėse gali būti pagrindinis įmonės turtas ir vertės generatorius, tačiau intelektinė nuosavybė versle yra bevertė, jeigu ji nėra efektyviai valdoma. Šis workshopas – išskirtinė galimybė pasisemti žinių apie patentavimo strategijas tarptautinėje erdvėje, daugiau sužinoti apie išradimų komercializavimą, apsaugos kelius ir išgirsti kaip galite pasinaudoti finansavimo programomis saugant savo intelektinį turtą.

Programa:

12:30-13:00 Dalyvių registracija ir pasitikimo kava

13:00-14:30 Patentavimo strategijos biotechnologijos srityje (Teisė laisvai veikti (FTO); Ką, kodėl ir kur reikėtų patentuoti; Patentavimas vs nepatentavimas) | Lars Kjerrumgaard, Europos Patentinis patikėtinis, specializuojasi biotechnologijų, farmacijos ir medicinos srityse, 20 metų konsultuoja intelektinės nuosavybės klausimais.

14:30 – 14:45 Kavos pertraukėlė

14: 45 – 15:10 Išradimai, prekių ženklai, dizainas. Kaip juos apsaugoti pigiau? | Martynas

Šukevičius, METIDA teisininkas

15:10-15:40 Tema ir pranešėjas tikslinami

Dalyvavimas workshope nemokamas, taip pat vyks tiesioginė transliacija, kuri leis stebėti renginį

internetu.

Vieta: VILNIUS TECH „LinkMenų fabrikas“, Kūrybiškumo ir inovacijų centras; Linkmenų g. 28, 08217 Vilnius

Pranešimai vyks anglų kalba.

Jeigu iškiltų papildomų klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu: indre.kukucioniene@metida.com

Jeigu norite privačių, nemokamų konsultacijų su Europos Patentiniu patikėtiniu Lars Kjerrumgaard, turite galimybę pakviesti jį į savo įmone ir pakalbėti plačiau Jums rūpimais klausimais gegužės 23 d. arba gegužės 25 dieną.

Registracija į workshopą ir/arba privačias nemokamas konsultacijas: https://docs.google.com/forms/d/1Yx-_XcJynGsTBW45vxC050kfYe4c_7uUs1NEvT0cX-E/prefill

Data

2022-05-24
Baigėsi renginio laikas!

Laikas

12:30 - 15:40

Location

: VILNIUS TECH „LinkMenų fabrikas“, Kūrybiškumo ir inovacijų centras
Linkmenų g. 28, Vilnius
Kategorija

2022 · Visos teisės saugomos.

Privacy Preference Center

Skip to content