Apskritojo stalo diskusija „Kodėl verslui svarbi intelektinė nuosavybė?“

Intelektinė nuosavybė yra labai svarbi verslo kūrimo ir savirealizacijos priemonė. Intelektinės nuosavybės teisės ne tik leidžia sąžiningai verslui konkuruoti rinkoje, bet ir suteikia didelę ekonominę naudą ir grąžą intelektinės nuosavybės kūrėjams ir savininkams.

Kviečiame į apskritojo stalo diskusiją „Kodėl verslui svarbi intelektinė nuosavybė?“, kuri vyks š.m. gegužės 12 d. (ketvirtadienį), 16:00-19:00 val. Vilnius Tech Park (adresas – Antakalnio g. 17, Vilnius).

Renginio metu diskutuosime, kodėl svarbu ir naudinga apsaugoti intelektinę nuosavybę; taip pat daugiau sužinosite apie dizaino apsaugos galimybes, kokie yra registruoto ir neregistruoto Bendrijos dizaino privalumai ir trūkumai; atkreipsime jūsų dėmesį, kokią paramą gali gauti mažos ir vidutinės įmonės, norinčios apsaugoti savo intelektinės nuosavybės teises ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje ar užsienyje; taip pat turėsite galimybę sudalyvauti praktiniame užsiėmime, kurio metu sužinosite daugiau apie prekių ženklams keliamus reikalavimus, kurie ženklai yra registruotini, o kurie ne.

Apskritojo stalo diskusijoje patirtimi ir įžvalgomis dalinsis Valstybinio patentų biuro darbuotojai, patentiniai patikėtiniai bei teisininkai praktikai.   

Renginys yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija, kuri vyks iki gegužės 10 d.: https://forms.gle/tXHs9VAEwprFgSJR8. Vietų kiekis ribotas.

Renginio programą rasite čia.

Data

2022-05-12
Baigėsi renginio laikas!

Laikas

16:00 - 19:00

Location

Vilnius Tech Park
Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17, Vilnius
Kategorija

Organizer

Valstybinis patentų biuras

2022 · Visos teisės saugomos.

Privacy Preference Center

Skip to content