13-oji AIPPI Baltijos šalių konferencija apie intelektinę nuosavybę „Pasaulis Baltijos šalyse – Baltijos šalys Pasaulyje“

13-oji AIPPI Baltijos šalių konferencija apie intelektinę nuosavybę „Pasaulis Baltijos šalyse – Baltijos šalys Pasaulyje“ po kelių metų pertraukos organizuojama Vilniuje.

Vertindami intelektinės nuosavybės teises kaip inovacijų visuomenės ekonomikoje ir moksle plėtros variklį konferencijos organizatoriai tiki dialogo, demokratijos ir abipusio taikaus bendradarbiavimo būtinybe ir kviečia kiekvieną intelektinės nuosavybės srities profesionalą solidarizuotis ir dalyvauti jau 13-ą kartą rengiamoje AIPPI Baltijos šalių konferencijoje apie intelektinę nuosavybę.

Konferencijoje bus aptariamos naujausios pasaulinės intelektinės nuosavybės apsaugos tendencijos ir jų įtaka Baltijos valstybėms. Žinomi viešojo ir privataus sektoriaus pranešėjai pateiks savo įžvalgas apie bendrąjį patentą, išradimo apsaugos skirtumus ES ir JAV, ES dizaino reformą, tvarios pakuotės dizaino iššūkius, naujas žaliųjų prekių ženklų tendencijas, taip pat tarptautinių prekių ženklų registravimą ir naudojimą vietinėse rinkose. Konferencijos dieną užbaigs Baltijos valstybių verslo atstovų diskusija apie iššūkius, su kuriais susiduriama saugant savo intelektinę nuosavybę visame pasaulyje. Renginyje planuoja dalyvauti ir VPB ekspertai. Visa konferencijos programa ir dalyvavimo detalės www.ipbalticconference.lt.

REGISTRACIJA www.ipbalticconference.lt

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras yra nefinansuojantis renginio partneris.

Data

2022-06-09 - 10
Baigėsi renginio laikas!

Laikas

19:00 - 19:00

Location

Vilnius, Lietuva
Vilnius, Lietuva
Kategorija

2022 · Visos teisės saugomos.

Privacy Preference Center

Skip to content